Заклад загальної середньої освіти

Рік заснування

1978

1.

Історична довідка про школу.

1978 р. – заснована Годинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2002 р. – реорганізована в Годинівський навчально-виховний комплекс, у складі якого входять:

• Загальна освітня школа І-ІІІ ступенів;
  • Дошкільна дитяча установа;

Проблеми над якими працює Годинівський НВК:

1. Підвищення якості сучасного уроку шляхом використання здоров´язберігаючих технологій у навчально-виховний  процес. Підвищення якості знань учнів та  їх підготовки до ЗНО.

2.Виховання дітей на базі загальнолюдських цінностей християнської етики і моралі.

З 2012 року Годинівський НВК працює у рамках науково –експериментального майданчика обласного рівня з проблеми

« Формування здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку»

У рамках впровадження експериментальної роботи творчі групи вчителів закладу досліджують такі педагогічні технології, як:

• Викладання факультативного курсу «Біблійна історія та християнська етика у 5-11 класах»
  • Організація виховної роботи на базі щотижневих біблійних та літературних притч та щоденної ранкової молитви «Отче наш» (вчитель Гантюк І.І.)
  • Впровадження щоденної ранкової зарядки (вчитель Цар К.Ш.)
  • Щоденний прийом фіто чаїв (шкільна медсестра Спатару Л.М.)
  • Вплив кольору  на стан здоров’я дітей (вчитель Діакону І.К.)
  • Роль офтальмотренажера В.П. Базарного у покращені зору в дітей (вчитель Діакону І.К.)
  • Використання конторок,  масажерних килимів, соляних мішечків, елементів аромотерапії  та фіто чаїв  у початкових класах
  • Запровадження дихальної гімнастики для профілактики простудних захворювань (вчитель Сирбу Ф.І.)
  • Пісочна арт-терапія, як дієвий засіб адаптації першокласників до навчання в школі (вчитель Ротару Л.Є.)

Своїм досвідом організації та проведення науково-дослідницької експериментальної роботи Годинівський НВК постійно ділиться на семінарах, щорічних звітах творчих груп, публікаціями в педагогічних виданнях, тощо. У жовтні 2015 року експериментальна робота закладу стала  Лауреатом конкурсу ІІ ступеня у Міжнародному форумі в Києві «Інноватика в сучасній освіті», а у березні 2016 року Годинівський НВК удостоєний почесним званням «Лідера сучасної освіти» з врученням золотої медалі на Міжнародній виставці експериментальних навчальних закладів України, а директора Ботлунг Л.І. нагороджено медаллю «ЗА ЗАСЛУГИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ І НАУКИ», у 2017 та 2018 рр. заклад нагороджений срібними  медалями у Міжнародному форумі в Києві «Інноватика в сучасній освіті» .

У січні 2018 року за ініціативою директора департаменту освіти і науки  Чернівецької ОДА  Палійчук О.М.  розпочата співпраця  Годинівського НВК  з  Буковинською медичною академією щодо організації науково-методичного супроводу проектної діяльності закладу з проблем використання здоров´язберігаючих технологій у навчально-виховний процес.

Організація та здійснення навчально-виховного процесу у ДНЗ в 2017-2018 н.р. проводилось за програмою «Дитина» (нова редакція) та допоміжної програми «Навчання дітей української мови в дошкільних навчальних закладах національних спільнот» (2016 р.).

У 2017/2018 н.р. педколектив Годинівського НВК працював над імплементацією нового Закону України «Про освіту»:

1. Участь директора закладу та педколективу в обговореннях, круглих столах, зустрічах з міністром освіти України Л.Г. Гриневич з питань імплементації нового Закону України «Про освіту».
  2. Проведення батьківських зборів щодо ознайомлення з новим  Законом України «Про освіту», анкетування батьків, тощо.
  3. Впровадження елементів білінгварного навчання (подання термінології державною мовою з усіх базових дисциплін).
  4. Проведення індивідуальних годин та консультацій шкільного компоненту державною мовою.
  5. Викладання предметів правознавства (вчитель Ботлунг А.В.), медико-санітарної та допризовної підготовки (вчителі Спатару Л.М. та Захарій М.О.), фізична культура (вчитель Цар К.Ш.) державною мовою.
  6. Затвердження  Програми Годинівського НВК на 2018-2023 роки щодо імплементації нового Закону України «Про освіту» та Концепції «Нової української школи» (наказ № 11-ОД  від 23.03.2018 р.)

Учні закладу кожного року здобувають призові місця на різних конкурсах та олімпіадах всіх рівнів.

Мова освітнього процесу

румунська

Приміщення школи (м2)

Профіль навчання

універсальний

1.

Кількість навчальних кабінетів (Найменування)

17 кабінетів (1 - християнської етики, 1 - іноземної мови, 1 - трудове навчання, 4 - початкових класів, 1 - історії, 1 - географії, 1 - румунської мови, 2 -української мови, 1 - математики, 1 - інформатики, 1 - біології та хімії, 1 – фізики, 1 – спортивна зала)

Всього учнів

Кількість групп продовженого дня

Кількість класів/учнів

- початкова ланка

- середня ланка

- старша ланка

Середня наповнюваність класів

Всього педагогічних працівників

1.

Проблема над якою працює педагогічний колектив закладу:

1.Підвищення якості сучасного уроку шляхом використання здоров´язберігаючих технологій у навчально-виховний  процес. Підвищення якості знань учнів та  їх підготовки до ЗНО.

Методична проблема:

Виховна проблема:

Наявність медичної сестри

Спатару Людмила Миколаївна

Наявність психологічної служби

Кількість навчальних майстерень

Книжковий фонд підручників

1.

Принтери, сканери, копіювальна техніка (кількість)

Кількість комп’ютерів/ноутбуків

Мультимедійні проектори

Музеї, народознавчі кімнати

Гуртки, секції, клуби

1.

Голова шкільної ради закладу.

Базатин Валентина Пертівна

1.

Голова профспілкового комітету закладу.

Сирбу Флорін Іванович

1.

Голова батьківського комітету закладу.

Спатару Людмила Миколаївна

Голова піклувальної ради.

1.

Підвіз учнів до навчального закладу