розпорядження про проведення санітароної очистки та благоустрою на території Острицької ОТГ

• ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЕРЦАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

• Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02 березня  2020  року                                      №  51-ОД

«Про проведення  санітарної очистки

та  благоустрою на території Острицької

ОТГ”

Керуючись п.20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,, відповідно до абзацу третього ст. 4 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,статті 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.03.2020 року № 197-р «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області у 2020 році» та  з метою покращення санітарного та епідемічного благополуччя населених пунктів Острицької сільської ради:

1. Організувати та провести на території Острицької ОТГ весняного – з 02 березня до 01 квітня 2020 року та осіннього – з 01 жовтня по 01 листопада 2020року місячників  санітарної очистки  та благоустрою населених  пунктів Острицької ОТГ, прибережних смуг, річок і водоймищ, придорожньої  смуги, цвинтаря.
  2.  Затвердити склад комісії  з місячника санітарної очистки та благоустрою села Остриця. (додається).
  3.  Затвердити заходи щодо проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених  пунктів Острицької ОТГ  (додається).
  4.  Всім керівникам підприємств та організацій Острицької ОТГ    організувати з 02 березня до 01 квітня 2020 року та осіннього – з 01 жовтня по 01 листопада 2020 року на територіях закріплених за ними проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою.
  5. Забезпечити залучення представників підприємств, організацій та установ, незалежно від підпорядкування та форм власності до активної участі всеукраїнського Дня довкілля 18 квітня 2020                                                                           року.
  6.  Депутатам Острицької  ОТГ довести до відома мешканців села  на своїх округах про  необхідність прибирання території їхніх  господарств.
  7.  Всім головам господарств ОТГ  забезпечити ліквідацію не узаконених сміттєзвалищ які знаходяться в радіусі 1 км. від їхніх господарств.
  8. Всім керівникам підприємств та організацій Острицької ОТГ про хід виконання цього розпорядження інформувати виконавчий комітет   23.04.2020 року.
  9.  Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Голова  Острицької

Об’єднаної територіальної громади                         Василь ЦУРКАН

Затверджено

• розпорядженням

голови ОТГ 02.03.2020  року №51-ОД

• С К Л А Д

Комісії  з проведення  санітарної очистки

та благоустрою  на території Острицької ОТГ

1.Кришмару Дан Тітович    – голова комісії , заступник голови ОТГ

2. Швабу Віорел Харалампович  - заступник голови комісії, член виконкому

Острицької ОТГ

• Ч Л Е Н И      комісії

3. Ястремська Лілія Віорелівна       в.о.старости  старостинського округу №1

4. Ботлунг Віорел Васильович       в.о.старости  старостинського округу №3

5. Швець Анатолій Федорович      -   директор Острицької ЗОШ

6. Павленко Жана Василівна      -    член виконкому директор Острицького НВК

7. Олійнік  Драгош Олександрович  -член виконкому директор НВК с. Маморниця Вама

8. Цопа Петро Михайлович             - член виконкому директор НВК с.Луковиця

9. Андрієш Олександр Іванович     - депутат  22   округу

10.Сорока Василь Георгійович        -депутат  8   округу

11.Якобан Валентин Дмитрович     - директор КП «Еко-Горбова»

Керуючий  справами                                   М.М.Сидор

• ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням

голови ОТГ 02.03.2020 року за №51-ОД

• З  А  Х  О  Д  И

щодо проведення місячника санітарної очистки та  благоустрою на території  Острицької  ОТГ

1.Організувати на території Острицької  ОТГ роботу щодо приведення в належний санітарний стан населеного пункту, сміттєзвалищ, доріг державного та місцевого значення, придорожніх лісосмуг, автомобільних зупинок, а також санітарну очистку та благоустрій дворів, підвалів, горищ, житлових будинків, берегів річок і водойм, цвинтарів, скверів, установ і організацій незалежно від форм власності.

Голова  ОТГ  В.Г.Цуркан

Керівники установ і організацій на території ОТГ

Члени виконкому, депутати ОТГ

До  01.04.2020 року

2. Забезпечити ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. Провести в належний стан та провести упорядкування діючих сміттєзвалищ..

Голова  ОТГ  В.Г.Цуркан

Члени виконкому, депутати сільської ради

До 01.04.2020 року

3. Забезпечити проведення в належний санітарно-технічний стан криниць, розташованих на території ОТГ,

голова комісії , заступник голови ОТГ

01.04.2020 р.

4. Забезпечити приведення сільських громадських вбиралень в належний санітарно-технічний стан, їх знезараження, очистку, прибирання.

заступник голови комісії, член виконкому

Острицької ОТГ

депутат   8  округу

до 01.04.2020 р.

5. Забезпечити організацію та провести день благоустрою території села Остриця (суботника) із залученням до участі у заходах колективів підприємств, установ організацій, а також мешканців та учнівської молоді села.

в.о.старости  старостинського округу №1

в.о.старости  старостинського округу №3

директор Острицької ЗОШ

директор Острицького НВК

директор НВК с. Маморниця Вама

01 квітня 2020року

6. Залучити до проведення щорічної акції з благоустрою День Довкілля та благоустрою підприємства, організації, установи, навчальні заклади незалежно від форм власності а також мешканців села.

18.04.2020   року.

Керуючий справами                                                        М.М.Сидор