Про встановлення режиму роботи в Острицкий сільський раді під час карантину

ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА ГЕРЦАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23  червня  2020року                                                       № 135-ОД

«Про встановлення режиму роботи

В Острицький сільський раді»

Керуючись статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  ст..29Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020року №392 « Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом  SARS-CoV-2 (зі змінами в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020р.№500), з метою запобігання поширення на території Герцаївського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2:

1. Встановити, що з 24.06.2020року і на період дії карантину робота в Острицький сільський раді розпочинається о 8 годині.

1. Контроль за дане розпорядження залишаю за собою.

Острицький  сільський  голова                                      Василь ЦУРКАН