рішення виконавчого комітету

Острицька сільська рада

Герцаївського району Чернівецької  області

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Засідання виконавчого комітету 23.04.2020року.

1. Про підсумки моніторингу стану викладання географії, економіки, природознавства в ЗЗСО Острицької ОТГ.

Доповідач: Начальник гуманітарного відділу   Острицької сільської ради О.І.Андрієш.

2. Про затвердження розпорядження №73-ОД та розпорядження №75-ОД Острицької ОТГ за 2020рік ».

3. Про взяття на квартирний облік  дитину-сирота Спринчану Тетяну Валеріянівну

Доповідач: керуючий справами /секретар/ виконавчого комітету  М.М.Сидор

4.Про виконання рішення колегії від 26.02.2020року №3 «Про стан захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на території району».

Доповідач:  керуючий справами /секретар/ виконавчого комітету  М.М.Сидор

5. Про затвердження календарного плану  проведення засідань виконавчого комітету  Острицької   сільської  ради на  ІІ квартал  2020 року

Доповідач: керуючий справами /секретар/ виконавчого комітету  М.М.Сидор

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги  у зв’язку з важким  фінансовим  та матеріальним становищем

Доповідач: керуючий справами /секретар/ виконавчого комітету  М.М.Сидор

7 Про розгляд заяв громадян.

Доповідач:  керуючий справами /секретар/ виконавчого комітету  М.М.Сидор

•          ОСТРИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  ГЕРЦАЇВСЬКОГО  РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

60520  село Остриця Герцаївського району Чернівецької  області  тел. (240)  3-63-24

•                                                Р І Ш Е Н Н Я

23  квітня    2020  року                                   № 35

«Про  надання матеріальної

допомоги»

Керуючись п.п.1,2 п.“а”  ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” розглянувши заяви Олійник О.З,Андрусяк М.В., Карпак М.С.,Вакарчук М.О. щодо надання одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з важким фінансовим та матеріальним становищем, Черчел А.Г.,Чокобок О.І., Гуцуляк М.І.на поховання та враховуючи висновки та пропозиції комісії Програми «Турбота»,  виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Відмовити у надання  одноразової матеріальної допомоги гр. Вакарчук М.О.1962р.н на лікування у зв’язку з тим, що відсутні кошти в місцевий бюджет.                                                                                       2.    Відмовити у надання  одноразової матеріальної допомоги гр. Карпак М.С.1976р.н на лікування у зв’язку з тим, що відсутні кошти в місцевий бюджет.

3. Відмовити у надання  одноразової матеріальної допомоги гр. Андрусяк М.В.1957р.н на лікування у зв’язку з тим, що відсутні кошти в місцевий бюджет.

4. Відмовити у надання  одноразової матеріальної допомоги гр. Олійник О.З.1944р.н на лікування у зв’язку з тим, що відсутні кошти в місцевий бюджет.

5. Надати допомогу Черчел А.Г. на поховання сина Черчел М.Г. у сумі  1000грн./ одна тисяча / гривень Підстава:  заява, копія свідоцтва про смерть, довідка про смерть

6. Надати допомогу Чокобок О.І. на поховання батька Чокобок І.М. у сумі  1000грн./ одна тисяча / гривень Підстава:  заява, копія свідоцтва про смерть, довідка про смерть.

7. Надати допомогу Гуцуляк  М.Г. на поховання батька Каланча І.Г. у сумі  1000грн./ одна тисяча / гривень Підстава:  заява, копія свідоцтва про смерть, довідка про смерть.;

8.Начальнику фінансово-економічного відділу-головному бухгалтеру Ю.Г.Тодерян  профінансувати зазначені видатки  за рахунок коштів місцевого бюджету.

9. Контроль за дане рішення  залишаю за собою.

Острицький сільський голова                    Василь ЦУРКАН

•          ОСТРИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  ГЕРЦАЇВСЬКОГО  РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

•                                                Р І Ш Е Н Н Я

23   квітня  2020  року                                   №  34

«Про надання щомісячної

матеріальної допомоги »

Керуючись п.п.1,2 п.“а”  ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” розглянувши заяву гр. Іванюк О.І. щодо надання матеріальної допомоги   у  зв’язку з важкою хворобою, враховуючи висновки та пропозиції комісії Програми «Турбота»,  виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Надати щомісячну грошову допомогу у сумі 5000/п’ять тисяч/ гривень протягом 2020року гр. Іванюк Олені Іванівні, 2085р.н. інваліду І групи, яка потребує гемодіалізу тричі на тиждень.

Підстава: витяг з історії хвороби №2860/204, заява,довідка МСЕК,

2.Начальнику фінансово-економічного відділу-головному бухгалтеру Ю.Г.Тодерян  профінансувати зазначені видатки  за рахунок коштів місцевого бюджету.

3. Контроль за дане рішення  залишаю за собою.

Острицький сільський голова                    Василь ЦУРКАН